Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.
Opteam Poland
Opteam Poland jest firmą zajmującą się pośrednictwem pracy na terenie Finlandii oraz Polski. Zatrudniamy na terenie całej Finlandii 12000 pracowników w różnych gałęziach przemysłu, budownictwa, logistyki oraz w sektorze usług. Zatrudniamy ludzi w różnym wieku, różnego pochodzenia oraz o różnorodnych umiejętnościach.
Kierownik Budowy
Niemcy
Opis stanowiska:
Praca w firmie zajmującej się montażem, modernizacją instalacji przemysłowych i energetycznych. Osoba poszukiwana na stanowisko Kierownika Budowy będzie odpowiedzialna za nadzór nad prowadzoną budową, koordynację pracy podległego personelu, terminową realizację zadań.

Wymagania:
•Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na danym stanowisku - warunek konieczny
•Doświadczenie przy budowach kotłów wysokociśnieniowych
•Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
•Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
•Umowę o pracę
•Niezbędne narzędzia pracy

Forma kontaktu:
Dane ukryte - ogłoszenie archiwalne

Praca|   Regulamin|   Polityka prywatności|   Pomoc|   Kontakt|
Agencja Interaktywna Positive Power