Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.
CPL JOBS Sp. z o.o.
Kierownik Budowy
Numer referencyjny: JO-1401-277493
Polska / mazowieckie / Warszawa
Opis stanowiska:

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy, rozwijającej się dynamicznie na polskim rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Budowy

Obowiązki:

  • Ocena stanu technicznego obiektów.
  • Szacowanie kosztów inwestycji oraz przygotowanie harmonogramów robót.
  • Uczestnictwo w procesie uzyskiwania pozwolenia na budowę.
  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac budowlanych.
  • Prowadzenie Dziennika Budowy oraz nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • Kierowanie budową zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowę oraz przepisami prawa.
  • Rozliczenie finansowe budowy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów technicznych - budowlanych;
  • Posiadania uprawnień budowlanych do kierowanie robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • Doświadczenia w realizacji inwestycji budowlanych na stanowisku Kierownika Budowy/Robót;
  • Umiejętności w zarządzaniu i rozliczaniu finansowym inwestycji;
  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji inwestycji typu fit-out lub wykończeniowych;
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego;
  • Prawa jazdy kategorii B;
  • Mobilności geograficznej.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę'
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Forma kontaktu:
Dane ukryte - ogłoszenie archiwalne

Praca|   Regulamin|   Polityka prywatności|   Pomoc|   Kontakt|
Agencja Interaktywna Positive Power