Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.
Elevation Design
Elevation DElevation Design specjalizuje się w tworzeniu ekskluzywnych i unikalnych irlandzkich stroi tanecznych. Jest synonimem jakości, stylu i luksusu, łączącego celtycki wpływ ze współczesnością.esign specjalizuje się w tworzeniu ekskluzywnych i unikalnych irlandzkich stroi tanecznych. Jest synonimem jakości, stylu i luksusu, łączącego celtycki wpływ ze współczesnością.

Pilnie poszukujemy do naszej firmy doświadczonych krawców i krawcowych. Siedziba firmy znajduje się w Belfaście (Północna Irlandia).
Krawiec / Krawcowa
Irlandia / Belfast
Opis stanowiska:

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-17, możliwe, że będzie potrzeba dłuższej pracy oraz w weekendy przez następne kilka miesięcy.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana choć nie jest konieczna. W firmie pracują już obecnie Polacy.

  • Doświadczenie w krawiectwie oraz podstawy wzornictwa, umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w grupie, własna inicjatywa.

Oferujemy:

  • Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia, płatne co miesiąc

  • Praca na pełen etat z 28-dniowym wymiarem urlopu w ciągu roku

  • Możliwość pomocy przy szukaniu zakwaterowania

Forma kontaktu:
Dane ukryte - ogłoszenie archiwalne

Praca|   Regulamin|   Polityka prywatności|   Pomoc|   Kontakt|
Agencja Interaktywna Positive Power