Eterni Norge,a.s.
ETERNI NORGE AS z siedzibą główną w Norwegii posiada również swoją filię w Polsce i na Słowacji. Specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Naszą główną dewizą jest troska o klientów, współpracowników i zatrudnionych.

Aktualnie poszukujemy dla naszego norweskiego klienta kandydatów do pracy w Norwegii na stanowisko:
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
Norwegia
Opis stanowiska:
Naprawa, diagnostyka i serwis ciężarówek oraz autobusów.

Wymagania:
- Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie napraw samochodów ciężarowych
- Wykształcenie w zawodzie
- Język angielski albo norweski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
- Prawo jazdy‘C’

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Norweski socjalni system
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Forma kontaktu:
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy spełniają nasze wymagania.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres pracuj.in.norway@gmail.com

Praca|   Regulamin|   Polityka prywatności|   Pomoc|   Kontakt|
Agencja Interaktywna Positive Power