Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.
EFEKT
Agencja Zatrudnienia EFEKT
PRACA W NIEMCZECH DLA PIELĘGNIAREK
Niemcy
Opis stanowiska:
POSZUKUJEMY:
PIELĘGNIAREK/ PIELĘGNIARZY

Zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech w oparciu o europejskie standardy pracy.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia Szkoły Pielęgniarskiej lub dokument potwierdzający wykształcenie w zawodzie.
  • Język niemiecki na poziomie min. komunikatywnym
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Chęć rozwoju oraz podjęcia nowych wyzwań

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie z Umową o Pracę na warunkach Niemieckich bezpośrednio z pracodawcą. Zatrudnienie bez pośredników.
  • Wysokie wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, zakresu odpowiedzialności wykonywanych czynności i miejsca zatrudnienia
  • Długoterminową pracę w Szpitalach lub Państwowych Domach Opieki
  • Zorganizowanie zakwaterowania
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach, weekendy czy święta, roczna premia,

Forma kontaktu:
Dane ukryte - ogłoszenie archiwalne

Praca|   Regulamin|   Polityka prywatności|   Pomoc|   Kontakt|
Agencja Interaktywna Positive Power