Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.
Agencja Zatrudnienia EFEKT
Praca w Niemczech pilnie od zaraz!
Niemcy
Opis stanowiska:
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech w magazynie firmy AMAZON w miejscowości Bad Hersfeld oraz Lipsk.
Ilość miejsc pracy - nieograniczona.

Opis stanowisk pracy:
  • Przyjęcie towaru
  • Komisjonowanie - czyli układanie przyjętego towaru na regały oraz zbieranie towaru z półek wg. zamówienia
  • Pakowanie
  • Wysyłka towaru

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach, godzinach nocnych, niedzielę i święta
  • Bezpłatny dojazd z miejsca zamieszkania w Niemczech do miejsca pracy

Praca dla wszystkich, kobiet i mężczyzn, bez ograniczeń, również dla studentów którzy chcą zarobić.

Forma kontaktu:
Dane ukryte - ogłoszenie archiwalne

Praca|   Regulamin|   Polityka prywatności|   Pomoc|   Kontakt|
Agencja Interaktywna Positive Power